Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ostatní poníci

 

pinkypie.jpgPinkiPie je 4.poník mojí oblíbenosti.Je pořád veselná ale trošku dotěrná a někdy otravná.Dělá dobré koláčky a moc ráda pořádá oslavy,večírky...Za značku má balonky.Jako malá musela pracovat na kamenitém poli.Jednou,jak Rainbow dash udělala při duhové jiskření duhu tak PinkiPie zjistila co to je smích.Dva dny dělala pro mámu,tátu a sestry oslavu.Nejprv vypadali vyděšeni,ale nakonec se usmáli a užili si tu aslavu a od té doby tam má balonky.A proč se jí vlastně říká PinkyPie? Protože je celá růžová!

 

 

 

 applejack.jpg

 

 

Další je Applejack(apljek)je3.moje oblíbená.Jediné co mi na ní asi vadí je to,že je normální pony.Jinak dobré.A jakže získala svou osobní značku?Nechtěla žít jen na farmně a tak se rozhodla že půjde do největšího města v Equestrii.Po pár dních se jí začalo stýskat.Jak Rainbow dash udělala duhu tak jí udělala do Ponivilu.Apple jakc si uvědomila kam skutečně patří a tak se tryskem vraceladomů. Jak dorazila na farmu tak se jí udělalo znaménko.Má na něm tři jablka.Má mladší sestru Apple Bloom která je jako Skootaloo a Sweet bell bojovnice za osobní značku.Ale o tom taky budu psát.

 

 fluttershy.png

 

Pak je na řadě Fluttershy.moc se mi nezamlouvá.Je taková tichá no....prostě se mi nelíbí.Je to pegas který se bojí výšek ,jak tvrdil Spaiks.Je tichá a má neuvěřitelný vztah ke zvířatům.Má doma malého králíčka Angela.Trochu se bojí ukázat své pravé já.Značku dostala ve chvíli jak byl výbuch od...vy víte koho.Pak uklidnila všechna zvířádka a zjistila,že s nimi dokáže komunikovat.Na svojí značce má motýlky,kteří ji tehdá zachránili život.

 

 

 

 

 

 

 rariti.jpg

 

 

Na řadě je Rariti.Je až poslední s Fluttershy.Je pro mě taková moc načančaná a holčičí.Je to jednorožec stej ně jako Twilight.Jednou bylo představení a Rariti ušila všem kostými.jenže se jí nelíbili.Jak jednou šila tak ji roh zatáhl ke......SKÁLE? Rainbow dash.....udělala duhu a skála se rozevřela.Byla plná drahokamů.Nakonec ty kostými zlepšila a pak získala svou značku má tam diamanty.Má mladší sestru Sweety bell.Je to bojovnice za osobní značky.KONEC Z HLAVNÍMY POSTAVAMY!!!

 

 

 scootaloosezn.jpg

 

 

Scootaloo je mladší sestra Rainbow dash.Umí to výborně na skútru.Je jako Sweety bell a Apple bloom bojovnice za osobní značky.Je taková......divná.Mě se moc nezdá.Později má značku motýla.

 

 

 

 

 

 sweetybell.jpg

 

 

 Sweety bell je mladší sestra Rariti.Chce být stejná návrhářka jako její sestra.Ale Sweety bell se mi líbí víc než Rariti.Je to jako Apple bloom a Scootaloo bojovnice za osobní značky.Má vlnitou hřívu a tělo má bílé.Jako značku bude mít srdce.

 

 

 

 

 

 

 applebloomzeznackou.jpg

Apple  Bloom je jako Scootaloo a Sweety bell bojovnice za osobní značku. Z těch třech se mi líbí nejvíc.Má starší sestru Apple Jack.Na své značce buse mít jablko jako srdce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

twist.pngTwist je kamarádka Apple Bloom.Neumí říkat R a má tlusté fialové brýle.Dělá ráda vlastní sladkosti a tak tam má takové ty cukrové hůlky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cadenza.jpgPrincezna Cadenze je moc milý pony.Kamarádí se s Twilight a mají i písničku:(pardon ale je zatím jenom v angličtině)Shunchine shunchine ladybugs awake...pardon ale dál už nevím jak to je.má bálou barvu a rýžovofialové vlasy.Jako značku má (myslím) modré srdce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

selestia.pngPrincezna Celestia je ( stejně jako její mladší sestra)královnou Eqestrie.Má za značku slunce a vlnité duhové vlasy.A je celá bílá.

 

 

 

 

 

 

 

 luna.pngPrincezna Luna je sestra princezny Selestie.Objevila se jenom v prvním díle kde to byla MNK(měsíční noční kobylka.)Ale ji potom proměnili Elementy harmonie.Je taková tmavě modrá a za značku má měsíc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dicord je zatím taky jenom v angličtině je to kříženec asi 25 zvířat.no a je zlý.Ale ve třetí sérii přejde na dobro.

 

 

 

Lighing dust

je holka která by pro svou popularitu udělala všecko.Rainbow dash se sní spřátelila na

táboře ale mně se líbí

 

 

Daring do je moje nejoblíbenější vedlejší postava.Je to dobrodruh který zachranujě různé artefakty a svět s Rainbow dash jsou velmi blízcí.Jen škoda že je vymyšlená v MLP.

 

Shinigh Armor je starší bratr Twi (Twilight Sparkle). Je hradní stráž a taky "mužem" princezny Cadence. Společně budou mít princeznu Skyllu. Je bílý a v hřívě má odstíny modré barvy. Jo, a taky má světle fialové oči. Pro Twili je to BBBFF (Big Brother Best Friend Forever = Velký bratr nejlepší přítel navždy.